הובלת דירה

עברתם דירה? רכשתם דירה חדשה? אנו נעזור לכם להעביר את כל חפציכם בצורה אמינה, יעילה ומהירה.

אנחנו – חברת הובלות “יבגני הובלות”, המתמחה בתחום הובלת דירות בארץ, ופועלת באחריות, אמינות ויעילות.

כולנו יודעים שמי שמנסה לבצע הובלת רהיטים בכוחות עצמו, לרב נתקל בקשיים הקשורים בארגון תהליך הובלת הדירה וכתוצאה מכך מפסיד זמן יקר. כולנו גם יודעים שלא מומלץ לסמוך על מובילים בעלי מוניטין מפוקפק, כי במקרה כזה אתם עלולים לסכן את רכושכם.

בהזמנת שירותי הובלה בחברת הובלות “יבגני הובלות” אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים לגבי בחירתכם, כי אנו בעלי נסיון רב בתחום הובלות דירות. ברשותינו צי כלי רכב משלנו, צוות של מובילים וסבלים מקצועיים, מומחים לפירוק והרכבת רהיטים, כל זה מאפשר לנו לבצע הובלת דירה בזמן הקצר ביותר, באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים סבירים.

תהליך הובלת דירה מתבצע במספר שלבים, ובדרך כלל לוקח כיום אחד.

פירוק רהיטים

בהעברת דירה הרבה פעמים צריך להתמודד עם ריהוט שביר ויוקרתי. עם זאת, יש פרטי ריהוט שעדיף לפרק, כמו כן יש רהיטים שמומלץ לא לפרק. המקצוענים של חברת הובלות “יבגני הובלות” על סמך ניסיונם בוחרים את הדרך המתאימה ביותר להובלת רהיטים, מפרקים אותם במידת הצורך ואורזים בצורה יסודית.

אריזת רהיטים וחפצים

לפני העברת הדירה, מומחי ההובלה שלנו אורזים בקפידה את כל החפצים, בין אם זה מנורת שולחן או מקרר. לשם כך אנו משתמשים באריזות קרטון, ניילון בועות, נייר דבק וחומרים נוספים. כמו כן, ישנה אופציה שהלקוח יארוז את החפצים לפני הובלת הדירה בכוחות עצמו, באמצעות חומרים אנחנו נספק לו מראש.

טעינה והובלה

הובלת דירה באמצעות חברת הובלות “יבגני הובלות” כרוכה בשימוש במשאיות, כשלפעמים יש גם צורך במשאיות מנוף מיוחדות. כל הריהוט והחפצים שלכם ממוקמים בתוך המשאית באופן קומפקטי, כשאנו מחזקים ומיצבים אותם. תהליך זה עוזר לשמור עליהם מפני נזקים העלולים להיגרם במהלך ההובלה.

פריקה, הרכבה והשמת רהיטים

הובלת דירה זה לא רק אריזה של חפציכם והובלתם לדירה החדשה. שירות הובלת דירה בחברת הובלות "יבגני הובלות" כולל גם את פתיחת האריזות על ידי המובילים, הרכבת רהיטים לאחר ההובלה והשמתם בדירה החדשה. כל זה מאפשר לנו לשמור על החפצים מפני נזקים ולחסוך ללקוחותינו טרחה וזמן.

אחד היתרונות הבולטים שלנו הינו מחירים סבירים עבור הובלת דירות בארץ.

עלות של מעבר דירה

העלות של העברת דירה מחושבת לפי שעות העבודה ותלויה במספר הפריטים המועברים (לפי זה נקבע גודל המשאית ומספר הסבלים המועסקים).

אתם מוזמנים לפנות לחברת הובלות "יבגני הובלות", ואנו נשמח לעזור לכם במעבר דירה.

שותפים עסקיים

יבגני הובלות עובדת בשיתוף פעולה עם חברות וספקים בתחומים שונים.
מעוניינים לבצע שת"פ עם יבגני?
השאירו פרטים ויבגני ידבר איתכם אוטוטו.

הצטרף לצוות שלנו

יבגני הובלות תמיד מחפשים אחר חברה איכותיים שיצטרפו למשפחה.
נהגים, סבלים וראשי צוות, השאירו פרטים ויבגני יחזור אליכם.