הובלת משרדים

הצורך בשירותי הובלת משרדים נוצר במקרים של שינוי מיקום החברה, סגירתה או מיזוג עם גוף אחר. תהליך זה כרוך בחיפוש פתרונות לבעיות ארגוניות וטכניות שונות. החזרה לעבודה במקום החדש מותנת במידה רבה ביעילות ומקצועיות של ביצוע אריזה והובלת ציוד ומכשור משרדי. מסמכים הארוזים בצורה נוחה ובסדר נכון, ארכיונים, רהיטים, מכשירי חשמל, מכשירי כתיבה, ציוד משרדי וכל מיני חפצים אחרים מאפשרים להתחיל לעבוד במקום החדש במהירות.
חברת "יבגני הובלות" מתמחה במעבר משרדים ברחבי הארץ. אנו מתחייבים לארוז ולהעביר את כל תכולת המשרד ליעד בהקדם האפשרי: ללא עיכובים וביזבוז זמן יקר (ולכן גם ללא הוצאות נוספות). פנו אלינו ונעניק לכם שירותי הובלת משרד זריזים ויעילים.
הערכה ראשונית של עלות ההובלה היא אחד השירותים שלנו המאפשר לבעלי משרדים לחשב את היקף העבודה ולצמצם הוצאות. בכל מקרה אנו מבטיחים לכם מחירים נוחים ומוסדרים. אנחנו לוקחים בחשבון את מרחק הנסיעה, מספר רכבים וכלים וסוגיהם, רמת הקושי של תהליך אריזת החפצים, הרהיטים והציוד.
אנחנו מספקים את שירותינו במרכז ובדרום הארץ בישובים רחובות, נס ציונה, ראשון לציון, בת ים. כמו כן, אנו מבצעים הובלות מהערים הללו לכל רחבי הארץ.
קפדנות, יעילות, רציונליות ודייקנות – אלה העקרונות העיקריים של העבודה היומיומית בחברת "הובלות יבגני" לטובת הלקוחות – חברה שמתמחה בכל סוגי הובלות.

שותפים עסקיים

יבגני הובלות עובדת בשיתוף פעולה עם חברות וספקים בתחומים שונים.
מעוניינים לבצע שת"פ עם יבגני?
השאירו פרטים ויבגני ידבר איתכם אוטוטו.

הצטרף לצוות שלנו

יבגני הובלות תמיד מחפשים אחר חברה איכותיים שיצטרפו למשפחה.
נהגים, סבלים וראשי צוות, השאירו פרטים ויבגני יחזור אליכם.